Kalite Politikası

BOĞAZİÇİ BELGELENDİRME’ nin görevi tarafsızlık, bağımsızlık, eşitlik , gizlilik, güvenilirlik prensiplerine bağlı kalarak, kendisine başvuruda bulunan kuruluşların yönetim belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

Akreditasyon çerçevesinde, ISO/IEC 17021, ISO 19011 standardı ve akreditasyon kuruluşu tarafından yayınlanan rehberlerde verilen kurallara göre belgelendirme faaliyetlerinde bulunmaktır.

Eğitim ve sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş yönetimiyle, alanında en iyi kuruluşlardan biri olmaktır. Sürekli iyileştirme çerçevesinde politika ve hedeflere uygunluğu sağlama, iç denetimlerini, gözden geçirmelerini ve uygun düzeltme, düzeltici ve önleyici faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

Belgelendirme denetimlerinde nitelikli, yetkin personel istihdamı ile kuruluşlara katma değer sağlamaktır.

Belgelendirme

Firmamız uluslararası akreditasyon kurumlarından UKAS ve JAS-ANZ kurallarına uygun olarak belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Eğitim

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir.

Akreditasyon

Uygunluk değerlendirmesi hizmetlerinin verildiği serbest piyasa ekonomileri, laboratuvarları ve belgelendirme kuruluşlarını akredite olmaya sevk eder.