Boğaziçi Belgelendirme

BOĞAZİÇİ BELGELENDİRME 2006 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış olup halen Yönetim Sitemleri Belgelendirme, Eğitim Faaliyetleri ve Yönetim Danışmanlığı konularında hizmetlerine devam etmektedir.

Boğaziçi Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Dış Ticaret Ltd. Şti. Yönetimi Sistemleriyle ilgili Belgelendirme ve Eğitim faaliyetlerini yürütmek üzere Can ALATAŞ ve Sibel BAYRAK ALATAŞ tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

Firmamız belgelendirme ve eğitim faaliyetlerini, günümüz dünyasının global yapısını dikkate alarak ulusal ve uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Firmamız Amerikan uluslararası akreditasyon kurumlarından IAS kurallarına uygun olarak belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin TÜRKAK, UKAS, JAS-ANZ gibi diğer Akreditasyon firmalarından talep ettikleri belge istekleri de partner firmalarımız tarafından sağlanmaktadır.

Firmamız uluslararası akreditasyon kurumlarından UKAS ve JAS-ANZ kurallarına uygun olarak belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir.

Uygunluk değerlendirmesi hizmetlerinin verildiği serbest piyasa ekonomileri, laboratuvarları ve belgelendirme kuruluşlarını akredite olmaya sevk eder.